Estijos eksportas liepą augo 29%, importas – 27%

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia:

 • raginti prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką;
 • skatinti kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę;
 • kurstyti karą ar neapykantą, tyčiotis, niekinti, kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu;
 • platinti, propaguoti ar reklamuoti pornografiją, taip pat propaguoti ir (ar) reklamuoti seksualines paslaugas, lytinius iškrypimus;
 • propaguoti ir (ar) reklamuoti žalingus įpročius ir narkotines ar psichotropines medžiagas. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą. Draudžiama skleisti informaciją, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui.
 • Už paskelbtą komentarą atsako jį paskelbęs skaitytojas, kuris dėl jo turinio gali būti patrauktas baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Komentare mes tiesiogiai nerodome komentaro autoriaus IP adreso, tačiau jis gali būti perduotas teisėsaugos institucijoms LR įstatymuose nustatyta tvarka.

  Registracijos data:Paskutinis apsilankymas:Statusas:Komentarų:

  Visas tinklalapyje vz.lt skelbiamas turinys yra UAB “Verslo žinios” nuosavybė, jei nenurodyta kitaip. Atgaminti, viešai skelbti ar archyvuoti kitų šalių serveriuose šį turinį be bendrovės raštiško sutikimo draudžiama.

  Cituojant būtina nuoroda į šaltinį. Cituojamo teksto apimtis negali viršyti 500 (penkių šimtų) spaudos ženklų.

  Savo ar įmonės tinklalapyje be atskiro susitarimo galite naudoti:

  READ  Three Ways Covid-19 Has Changed Commercial Real Estate Forever
 • * straipsnio antraštę,
 • * pirmąją straipsnio pastraipą (vz.lt straipsniuose ji būna išskirta pariebintu šriftu),
 • * toliau turi sekti nuoroda į pilną straipsnį vz.lt tinklalapyje.
 • Projekto ar rubrikos rėmėjo/partnerio logotipas prie rubrikos straipsnių – įprastai „Verslo žinių” žurnalistų kuriamas turinys. Projekto ar rubrikos rėmėjas/partneris prie šio turinio kūrimo neprisideda.

  Rėmėjo turinys, Verslo tribūna, Verslo dirbtuvės – reklamos užsakovo sukurtas turinys. „Verslo žinių” žurnalistai prie šio turinio kūrimo neprisideda.

  Veiklos sukaktis – reklamos užsakovo sukurtas turinys, skirtas bendrovės sukakčiai paminėti. „Verslo žinių” žurnalistai prie šio turinio kūrimo neprisideda.

  Eksperto įžvalgos – reklamos užsakovo sukurtas turinys. „Verslo žinių” žurnalistai prie šio turinio kūrimo neprisideda.

  Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies”). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Valdyti Sutinku

  Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių” tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *